Arşivler: Services

  • Blog
  • Arşivler: Services

Web Uygulaması Güvenlik Testi Hizmetleri

Web sızma testleri; konfigürasyon, sunucu programları ve kod kaynaklı zafiyetleri ortaya çıkarmanın yanı sıra siber saldırganlar tarafından gerçekleştirilebilecek bir saldırıya karşı sistemin ne kadar güvende olduğu, saldırının nasıl bir etki bırakacağı ve işletmenin veri güvenliği politikalarına uyumluluğunun ortaya çıkması amacıyla siber güvenliğinizi sağlamlaştırmayı hedefliyoruz.

Devam Edin
Kırmızı Takım (Red Team) Çalışması

Kırmızı Takım (Red Team) Çalışması

Sızma testine benzer bir çalışma olmasıyla birlikte sızma testinden daha kapsamlıdır. Çalışmanın amacı olabildiğince çok güvenlik açığı bulmak değildir. İşletmenin siber güvenlik açıklarını önleme yeteneğini test etmeyi amaçlar. Öncesinde odaklanılan alana gerçekleşen saldırı, ekip halinde gizli ve eş zamanlı yapılır. Hedef, sistem harici bir çalışan da olabileceği gibi sosyal mühendislik dahil pek çok teknik kullanılır.

Devam Edin
Siber Güvenlik Danışmanlık Hizmetleri

Siber Güvenlik Danışmanlık Hizmetleri

Danışmanlık servislerimizle; siber güvenlik ve siber saldırı yaklaşımlarına karşı işletmelerin tek başlarına savaş vermek zorunda kaldıkları bu zorlu alanda onların en güçlü partneri olmayı amaçlar ve işletmelerin güvenlik ihtiyaçlarına göre 7×24 destek vermeye çalışılmaktadır.

Devam Edin
Log Kayıtları İnceleme

Log Kayıtları İnceleme

Siber ortamdaki tüm aktörler (sunucular, uygulamalar, ağ bileşenleri, işletim sistemleri vs.) herhangi bir işlem gerçekleştirdiklerinde, sistem otomatik olarak log kayıtları oluşturur. Sistem tarafından üretilen bu log kayıtları aynı zamanda sisteme yapılan saldırılara ait IP uçlarını da bünyesinde barındırır.

Devam Edin