Services Style Two

  • Home
  • Services Style Two

Security

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore.

Privacy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore.

Industry Certified

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore.

High-Performance Solutions

Lorem, ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Doloribus quam neque quibusdam corrupti aspernatur corporis alias nisi dolorum expedita veritatis voluptates minima sapiente.

Web Uygulaması Güvenlik Testi Hizmetleri

Web sızma testleri; konfigürasyon, sunucu programları ve kod kaynaklı zafiyetleri ortaya çıkarmanın yanı sıra siber saldırganlar tarafından gerçekleştirilebilecek bir saldırıya karşı sistemin ne kadar güvende olduğu, saldırının nasıl bir etki bırakacağı ve işletmenin veri güvenliği politikalarına uyumluluğunun ortaya çıkması amacıyla siber güvenliğinizi sağlamlaştırmayı hedefliyoruz.

Read More image

Kırmızı Takım (Red Team) Çalışması

Sızma testine benzer bir çalışma olmasıyla birlikte sızma testinden daha kapsamlıdır. Çalışmanın amacı olabildiğince çok güvenlik açığı bulmak değildir. İşletmenin siber güvenlik açıklarını önleme yeteneğini test etmeyi amaçlar. Öncesinde odaklanılan alana gerçekleşen saldırı, ekip halinde gizli ve eş zamanlı yapılır. Hedef, sistem harici bir çalışan da olabileceği gibi sosyal mühendislik dahil pek çok teknik kullanılır.

Read More image

Siber Güvenlik Danışmanlık Hizmetleri

Danışmanlık servislerimizle; siber güvenlik ve siber saldırı yaklaşımlarına karşı işletmelerin tek başlarına savaş vermek zorunda kaldıkları bu zorlu alanda onların en güçlü partneri olmayı amaçlar ve işletmelerin güvenlik ihtiyaçlarına göre 7×24 destek vermeye çalışılmaktadır.

Read More image

Log Kayıtları İnceleme

Siber ortamdaki tüm aktörler (sunucular, uygulamalar, ağ bileşenleri, işletim sistemleri vs.) herhangi bir işlem gerçekleştirdiklerinde, sistem otomatik olarak log kayıtları oluşturur. Sistem tarafından üretilen bu log kayıtları aynı zamanda sisteme yapılan saldırılara ait IP uçlarını da bünyesinde barındırır.

Read More image

Güvenlik Duvarı (Firewall) Kural Yönetimi ve Analiz Hizmetleri

Amacımız güvenlik duvarlarının (Firewall) engellediği siber saldırıları özelliklerine göre gruplandırıp analizlerini yaptıktan sonra işletmenize raporlayarak bilişim sisteminizin savunma stratejisini güçlendirmek için kurallarınızı güncellemek veya yeni kurallar yazıp siber güvenliğinizi en iyi hale getirmektir.

Read More image

KVKK Danışmanlığı

7 Nisan 2016 günü Resmi Gazete yayınlanan 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında; işletmeniz ile alakalı kişisel verilerinizin, mevzuat ve uluslararası standartlar dikkate alınarak korunması alanında kamu ve özel sektör deneyimimizle, TS ISO/IEC 27001:2017 ve GDPR ile uyumlu danışmanlık faaliyetlerini gerçekleştiriyoruz.

Read More image